mobile-cart Корзина Каталог
Завітайте на нашу сторінку: АКЦІЯ!!! РОЗПРОДАЖ!!!

Огляд НМК English World


          "English World" - курс для спеціалізованих шкіл

Вивчення мови діти починають з першого рівня та поступово, рік за роком, підвищують рівень компетенції у письмовій та розмовній англійській.

На початкових рівнях вивчення граматики та розширення словникового запасу вводиться в поступовому темпі, а потім практикується і повторюється систематично. Такий підхід використовується для того, щоб дати всім учням, незалежно від того щоденно вони вивчають англійську чи ні, глибокі знання про граматичні структури та їх значення, а також розвинути здатність активно використовувати мову з самого початку. 

Методика курсу заохочує дітей до спілкування в класі, спираючись на широкий спектр вправ, призначених для розвитку навичок читання та письма. Вона має на меті дати учням можливість вільно володіти розмовною мовою та письмом із точним і належним викладом думок. 

Курс пропонує розвивати не лише основні види діяльності, але також включає в себе практику розвитку навчальних навиків, що допомагає дітям в поглибленні їхніх індивідуальних знань. 

Для викладачів цей курс буде практичним та корисним, оскільки:

  • Зрозуміла методологія, якої легко дотримуватися

  • Навчальні матеріали подаються таким чином, що не вимагають від учнів серьйозної попередньої підготовки

  • Для кожного уроку поданий покроковий гід

  • Гнучкість курсу робить його доречним для різних навчальних ситуацій

  •  Чіткий виклад граматики сприяє зміцненню впевненості та розвитку точності

  • Заняття в класі, включаючи пісні, ігри та вірші, призначені для залучення дітей до розвитку їхніх навиків читання, письма, аудіювання та говоріння.