mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Planet 2 Kursbuch  Середня і старша школа  Hueber

Planet 2 Kursbuch

Підручник для учня

Повернутися до серії: Planet

ISBN: 9783190016792
Автор: Gabriele Kopp, Siegfried Büttner, Josef Alberti
Видавництво: Hueber
Мова: Німецька
Рівень CEFR / PTE: А2
Рік видавництва: 2004
299 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник Planet розділений на модулі. Кожен модуль охоплює чотири короткі лекції, по дві з яких пов'язані один з одним за змістом, і одну заключну. Ситуації обрані таким чином: з одного боку, вони знайомлять з побутом німецької молоді і країною, з іншого боку, учні можуть всебічно порівнювати актуальні ситуації. До того ж, занурення в смисловий зміст полегшує зв'язування і тим самим запам'ятовування мовного матеріалу.

Ознайомча сторінка до кожного модуля за допомогою картинок і текстів підводить  до основного матеріалу. В обговореннях картинок і тексту учні можуть використовувати вже відомий мовний матеріал. Крім того, на цих ознайомлювальних сторінках наводяться мовні звороти і словниковий запас, які опрацьовуються в модулі. Після кожної лекції є огляд «Це я вже можу». Він узагальнює мовні звороти для реалізації мовних дій, навчальну лексику і граматику, що проробляються в цих двох лекціях. Це особливо йде на користь юним учням. Через короткі проміжки часу ви можете самі побачити, що ви вже вивчили. Навчальний успіх завжди означає нову мотивацію. Крім того, Ви можете звертатися для орієнтації до цих сторінок знову і знову.

Кожний модуль закінчується рубрикою «У висновку». Тут не дається новий, а застосовується пройдений матеріал в різних компетенціях і, таким чином, закріплюється. Ця рубрика містить текст, вправи для повторення і стимулює активне застосування навчальних технік. Кожен модуль має наступні розділи: Ти це вивчив, Граматика, Додаткові техніки навчання, Словник, Тести.