mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Комплект GoGetter 4 Pack Student Book with Interactive eBook and Workbook with Extra Online Practice  Середня і старша школа  Pearson Education

GoGetter 4 Pack Student Book with Interactive eBook and Workbook with Extra Online Practice

Підручник з кодом доступу до його повної версії в електронному вигляді із вбудованими аудіо та відео і зошит з додатковою практикою Online Extra Practice

Повернутися до серії: GoGetter

ISBN: GoGetter 4 Pack
Автор: Jayne Croxford, Graham Fruen
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: A2+/B1, General Level 1
Рік видавництва: 2018
850 грн. 807 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

З підручником Go Getter 4 Students' Book with eBook:

  • Навчаємось оцінювати себе за допомогою вправ на самоперевірку - ключова навичка для майбутньої роботи.
  • Познайомтесь зі зразками екзаменаційних завдань задля успішної здачі тесту або екзамену.
  • Запам'ятовуємо та закріплюємо розмовні навички за допомогою різноманітних практичних вправ, міні-довідників та глосаріїв.
  • Покращуємо правильність використання англійської мови за допомогою покрокових вправ.
  • ВВС - сюжети на тему культури, звичаїв та традицій.

Електронний підручник Pearson Interactive eBook допомагає учням навчатися, де б вони не були і в будь-який час. Це онлайн -інтерактивний підручник з інтегрованим аудіо- та відеоконтентом. Він працює на всіх пристроях з підключенням до інтернету - настільних та мобільних.

Кольоровий робочий зошит для домашнього опрацювання навчального матеріалу з підручника GoGetter 4 Workbook, із кодом доступу до додаткових вправ онлайн.

Extra Online Practice: мотивуючі інтерактивні вправи на основі відео для кожного розділу підручника з додатковими матеріалами для повторення і закріплення, а також, доступом до всіх відео і аудіоматеріалів курсу.

Самостійне опрацювання наведених у робочому зошиті завдань дозволяє учням засвоїти теоретичний матеріал теми, закріпити вміння та набути навичок завдяки виконанню практичних вправ, а також перевірити власний рівень засвоєння матеріалу.

Робочий зошит використовують під час аудиторних занять, для виконання домашніх завдань, а у разі потреби – для індивідуального навчання.