mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Книга вчителя Solutions 3rd Edition Elementary Teacher's Book  Середня і старша школа  Oxford University Press

Solutions 3rd Edition Elementary Teacher's Book

Книга для вчителя з диском містять повну інформацію про уроки та додаткові ресурси

Повернутися до серії: Solutions Third Edition

ISBN: 9780194562010
Автор: Paul A Davies, Tim Falla
Видавництво: Oxford University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А1 - А2
Рік видавництва: 2017
1372 грн. 100 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Посібник для вчителя Solutions Elementary Teacher's Book складається з друкованої версії Essential Teacher's Book і Teacher Resource Disk, що містить вичерпну інформацію про навчальну програму та додаткові ресурси для їх використання вчителями в класі.

  • У книгах викладачі можуть отримати доступ до спрощених версій навчальних конспектів, відповідей до підручників і робочих зошитів, текстів для аудіювання та планів уроків.
  • Компакт-диск, що додається, містить повний посібник для вчителя, вправи для сканування, три проекти для формування навичок 21-го століття, дев'ять вправ на DVD та аудіоурок.
  • Друкована книга Teacher's Book містить спрощені конспекти для навчання, відповіді, стенограми прослуховування та плани розділів.
  • Розширена версія Teacher's Book для вчителя доступна на Resource Disk, включаючи повні Teaching notes, ідеї щодо додаткових завдань на уроці, завдання для учнів з різними рівнями підготовки, культурні та мовні примітки тощо.
  • Додатковий матеріал на диску включає 47 вправ для ксерокопіювання, три проекти для формування навичок 21-го століття та дев'ять вправ у форматі DVD, які можна використовувати для додаткової практики учнів.