mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Книга вчителя Solutions 3rd Edition Pre-Intermediate Teacher's Book  Середня і старша школа  Oxford University Press

Solutions 3rd Edition Pre-Intermediate Teacher's Book

Книга для вчителя з диском містять повну інформацію про уроки та додаткові ресурси

Повернутися до серії: Solutions Third Edition

ISBN: 9780194510745
Автор: Paul A Davies, Tim Falla
Видавництво: Oxford University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А2 - В1
Рік видавництва: 2017
1372 грн. 100 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Посібник для вчителя Solutions Pre-Intermediate Teacher's Book складається з друкованої версії Essential Teacher's Book і Teacher Resource Disk, що містить вичерпну інформацію про навчальну програму та додаткові ресурси для їх використання вчителями в класі.

  • У книгах викладачі можуть отримати доступ до спрощених версій навчальних конспектів, відповідей до підручників і робочих зошитів, текстів для аудіювання та планів уроків.
  • Компакт-диск, що додається, містить повний посібник для вчителя, вправи для сканування, три проекти для формування навичок 21-го століття, дев'ять вправ на DVD та аудіоурок.
  • Друкована книга Teacher's Book містить спрощені конспекти для навчання, відповіді, стенограми прослуховування та плани розділів.
  • Розширена версія Teacher's Book для вчителя доступна на Resource Disk, включаючи повні Teaching notes, ідеї щодо додаткових завдань на уроці, завдання для учнів з різними рівнями підготовки, культурні та мовні примітки тощо.
  • Додатковий матеріал на диску включає 47 вправ для ксерокопіювання, три проекти для формування навичок 21-го століття та дев'ять вправ у форматі DVD, які можна використовувати для додаткової практики учнів.