mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Planetino 1 Kursbuch  Початкова школа  Hueber

Planetino 1 Kursbuch

Підручник для учня

Повернутися до серії: Planetino

ISBN: 9783193015778
Автор: Gabriele Kopp, Siegfried Büttner
Видавництво: Hueber
Мова: Німецька
Рівень CEFR / PTE: A1
Рік видавництва: 2008
603 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Вирушай у пригодницьке вивчення німецької з цікавими героями від Hueber Verlag!
Герой підручника, Планетіно з Австрії, заводить трьох друзів по інтернету з інших країн. Діти обмінюються електронними листами, розповідають один одному про свої країни, традиції та життя. З таким підхідом опануєш стилі листування та дізнаєшся щось новеньке про інші країни, чудово ж, егеж?

Сам підручник наповнений 5-ма модулями, що складаються з 3-4 уроків, а це аж по 2-4 сторінки прекрасних вправ на тренування мови!
Та на додадчу вижимка граматики та лексика в кінці кожного уроку.

Захоплюючі ігри, вправи «Змайструй сам!», пісні з рухами, скоромовки та цікаві діалоги тільки підсилюють інтерес до уроків.
Самі уроки розроблені з урахуванням психологічних особливостей учнів молодшої школи в начальному процесі. Тому так легко дається матеріал!

Останній модуль кожної книги - театральна вистава з усіма фазами підготовки! Це тобі для розкриття твого творчого потенціалу. Вчи граючи (навіть буквально граючи роль у виставі!).

Додатково, матимеш поради для полегшення запам’ятовування іноземних слів і розширений словник. А ще, CD-ROM, якій містить 110 інтерактивних вправ до кожного уроку та караоке-бар з 10 піснями для виконання в різних варіаціях! Додатковий матеріал у вигляді книжечки для читання з цікавими історіями та пригодами.

Пірнай у вивчення німецької із Planetino!