mobile-cart Корзина Каталог
Приймаємо картки єПідтримка
 Life  Студентам та дорослим  National Geographic Learning

Life

Нова серія призначена для дорослих, які бажають вивчити англійську мову із початкового рівня

Складається з 6 рівнів – від Beginner до Advanced (90-120 годин на рівень). Створюючи цей навчальний курс автори використовували неймовірні матеріали від National Geographic Learning, які гармонійно поєднують тексти, аудіо та відео, що дозволяють не лише вивчити англійську, а й розширюють знання про світ, в якому ми живемо.

Пройшовши всі 6 рівнів, можна дослідити 53 різні країни, побувати в Антарктиді та інших регіонах: Швеції, Єгипті, Мадагаскарі, Ямайки і Танзанії.

Теми NGL – відправна точка кожного уроку – захоплюють не лише учнів, а й вчителів, дозволяють пов’язати урок із реальним життям. Люди і місця, наука і технології, історія, тварини, навколишнє середовище – всі теми відповідають вимогам CEFR.

Фотографії навчального курсу Life є невід’ємною частиною процесу вивчення англійської. Їх використання робить тексти більш реалістичними та допомагає краще зрозуміти та запам’ятати їх зміст. Вони представляють собою теми для обговорення, стимулюють мислення, піднімають важливі питання, допомагають тренувати основні уміння та навички.

До кожного рівня автори створили диски з 12 відеосюжетами, пов’язаними з темою, що вивчається. До кожного сюжету пропонується серія різноманітних завдань, які можна виконувати як на уроці так і самостійно. 

Всі матеріали мають унікальний дизайн, а навчальний план відповідає вимогам:

  • ретельно підібрані комунікативні завдання допомагають поглибити знання граматики англійської мови, її лексики, функцій та вимови і розвивати практичні навички;

  • уроки з реального життя моделюють щоденні ситуації та готують до використання мови у повсякденні;

  • DVD з сюжетами NGL дозволяють пожвавити уроки;

  • продумані завдання з розвитку критичного мислення стимулюють до більш глибокого розуміння та аналізу тексту. 

Лексика згрупована за темами, особлива увага приділяється ключовим словам, словотворенню та вимові. Також аналізується вживання слів, які можна сплутати. Окремі слова, які не обов’язкові  до вивчення, винесені в глосарії. Всі ключові фрази відпрацьовуються у вправах.

Граматичний матеріал представлений в контексті, завдання дають змогу самостійно проаналізувати форму, значення та використання граматичної структури. Практичні завдання дають можливість «персоналізувати» структури та використати їх в контексті власного досвіду.

Навчання письма проводиться на прикладі різних типів текстів. Передбачається написання власного варіанта. Пропонується проводити дружні перевірки написаного.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781133315681 Підручник Life Beginner Student's Book with DVD

Підручник Life Beginner Student's Book with DVD

583 грн. Замовити
9781133317319 Робочий зошит Life Beginner Workbook with Audio CD

Робочий зошит Life Beginner Workbook with Audio CD

373 грн. Замовити
9781133316114 Книга для вчителя Life Beginner Teacher's Book with Audio CD

Книга для вчителя Life Beginner Teacher's Book with Audio CD

1 352 грн. Замовити

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду