mobile-cart Корзина Каталог
Замовлення на сумму від 800 грн. до відділення НП доставляються безкоштовно!
 Keynote  Студентам та дорослим  National Geographic Learning

Keynote

Навчальний курс, який має чітку структуру, міцну навчальну базу і при цьому підтримує інтерес та заохочує до навчання

Видавництво National Geographic Learning з гордістю представляє абсолютно новий навчально-методичний комплект Keynote, який отримав нагороду ELTon Award 2016 у номінації ‘Excellence in Course Innovation’! Це унікальне та новаторське видання, яке привертає увагу своєю тематикою, що охоплює всі сфери життя, повністю побудовано на основі всесвітньо відомих конференцій TED Talks. Натхненні та мотивуючі відео і тексти від TED Talks стимулюють особистий розвиток, а цікаві матеріали з різних професійних сфер дають студентам змогу розвиватися у професійному напрямку. Незвичне поєднання загальної англійської та ділової робить його несхожим на жоден інший курс. Кожне завдання – це виклик для студента ставати більш професійним та мотивованим громадянином світу. Keynote заохочує студентів не тільки до вивчення англійської мови як засобу спілкування, але й мотивує його на нові звершення та самовдосконалення. Курс Keynote від видавництва National Geographic Learning змінює життя, змушує думати та оцінювати, допомагає глибше пізнавати навколишній світ.

Головними перевагами курсу є використання автентичних відео від TED Talks. Ретельно підібрані відеоматеріали захоплюють своїми ідеями і стимулюють процес навчання. Keynote допомагає студентам розвивати як особисті якості, так і професійні навички спілкування. Він дає студентам хоробрість та впевненість для особистої та професійної реалізації себе в англомовному світі.

Завдання з комунікації, співробітництва та креативного мислення допомагають студентам активно використовувати та розвивати свої ідеї в умовах 21 сторіччя.

Keynote – це курс, який стане високим стартом для дорослих та студентів у подальшому розвитку як особистості.

Вивчаючи англійську мову з Keynote, студенти мають змогу:

  • розвивати критичне мислення і оцінювати почуте та прочитане;

  • переглядати автентичне відео та слухати живу англійську мову;

  • знаходити нові мотивуючі ідеї у презентаціях спікерів TED Talks;

  • удосконалювати презентаційні навички та ділитися власними ідеями з групою.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре